KONST / Litografier / Färglitografi 15275334
nr 1527 5334
Björn Carlén
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 18/160, daterad -89. Färglitografi, bildmått: 20x13 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
Kondition: saknar glas
Björn Carlén, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:59:51
100 kr
150 kr
200 kr